Black  List
Hansacom
helpdesk en fraude voorlichting
Websites die fakenieuws verspreiden   
Artsen voor vrijheid.be
Artsen voor vrijheid.nl
@dewaarheid: ecency.com/@dewaarheid
9 For News: ninefornews.nl
aHealthyme: ahealthyme.nl
Alternatieve Media Nederland: alternatievemedianederland.com
Alwareness: alwareness.org
APost: apost.com
Artsen Voor Vrijheid: artsenvoorvrijheid.be
Bataafsche Courant: debataafschecourant.wordpress.com
Be4truth.nl: be4truth.com
Belfort-Group: belfort-group.eu (zie HoaxWiki)
Bekijk Deze Video: bekijkdezevideo.nl
Best Gezond: bestgezond.nl
beUnited: beunited.nl
Bewust Nieuws: bewustnieuws.nl
BLIJNED.NL: blijned.nl
Blik Op NOSjournaal: blikopnosjournaal.blogspot.nl
Boinnk: boinnk.nl
Bovendien: bovendien.com
Brekend Nieuws: brekendnieuws.nl
burgelijkongehoorzaam: burgelijkongehoorzaam.wordpress.com
Burgerfront: burgerfront.nl
Café Weltschmerz: cafeweltschmerz.nl
Climategate: climategate.nl (zie HoaxWiki)
CommonSenseTV: commonsensetv.nl
Cultuur onder Vuur: cultuurondervuur.nl
Dagelijks.nu: dagelijks.nu
Dagelijksbizar: dagelijksbizar.com
Dagelijksfilmpje: Dagelijksfilmpje.nl
Dagelijkse Krant: dagelijksekrant.nl
Dagelijkseverhalen dagelijkseverhalen.nl
DAILYNIEUWS.NL: dailynieuws.nl
De Andere Krant:deanderekrant.nl
Debestezinnentjes: debestezinnentjes.nl
De Dagelijkse Standaard (DDS): dagelijksestandaard.nl
De Binnenlandsche Bataafsche Courant: herstelderepubliek.wordpress.com
De Echte Krant: echtekrant.be
De Kleintjeskrant: kkrant.nl
De Lange Mars: delangemars.nl
De Lange Mars Plus: dlmplus.nl
De Stille Waarheid: destillewaarheid.nl (zie HoaxWiki)
De Theorist: detheorist.nl
De Ware Wereld: de-ware-wereld.nl
Dierenliefde: dierenliefde.com
DissidentNL: dissident.one
Dodelijke Leugens: dodelijkeleugens.nl
Duurzaam Nieuws: duurzaamnieus.nl
Earth Matters: earth-matters.nl
Eigen Wijsheid: wijsheid.nu
Eindtijdklok: eindtijdklok.org
Eindtijdnieuws: eindtijdnieuws.com
E.J. Bron: ejbron.wordpress.com (zie HoaxWiki)
Ella'ster: ellaster.nl
Eunmask: eunmask.wordpress.com (zie HoaxWiki)
Fenixx: fenixx.org
Fenixx: fenixx.news
Freaquently: freaquently.nl
Frontnieuws: frontnieuws.com
Gewoon-Nieuws: gewoon-nieuws.nl (zie HoaxWiki)
Gezond WereldNieuws: gezondwereldnieuws.com
Health Bytes: healthbytes.me
Health Unity: healthunity.pw (zie HoaxWiki)
Healthwatch gezondheidswaakhond: healthwatch.nu/healthwatch.eu
Hetdelenwaard: Hetdelenwaard.nl
Indignatie: indignatie.nl
JD Report: jdreport.com
JournaalFlash: journaalflash.wordpress.com
Kijkhet: kijkhet.nl (zie HoaxWiki)
Kla.TV: kla.tv
Klokkenluider Online (KLOL): klokkenluideronline.is (zie HoaxWiki)
Koffiepauze/ Niet100: Koffiepauze.com (zie HoaxWiki)
Koffiepauze: Koffiepauze.net (de oude site Koffiepauze.com lijkt op dit moment offline te zijn)
Lang Leve Europa: langleveeuropa.nl
Leef Bewust: leefbewust.nu
Leeftips: leeftips.nl
LeesHet.NU: leeshet.nu (zie HoaxWiki)
Leeshetnu: leeshetnu.nl (zie HoaxWiki)
Lekkerwonen: Lekkerwonen.org
LikeMag: likemag.com
Lijstverse: lijstverse.nl
Live kijken: livekijken.nl
Mark Peeters is de Nieuwe Copernicus: markpeeters.skynetblogs.be (zie HoaxWiki)
Martin Vrijland: martinvrijland.nl (zie HoaxWiki)
MEDIACOURANT: mediacourant.nl
Misdaad Nederland: misdaadnederland.nl
Modesteden: modesteden.nl
Mondkapjeseffecten.nl: mondkapjeseffecten.nl
MXXL: mxxl.nl
Niet100: koffiepauze.com (zie HoaxWiki)
Niet100tv: niet100.tv
Nieuwetijdskind Magazine: nieuwetijdskind.com (zie HoaxWiki)
Nieuws Bezorger: nieuwsbezorger.nl
Nieuwsdump: nieuws-dump.nl
Nieuwsflits: nieuwsflits.co
NIEUWSKNALLER.NL: nieuwsknaller.nl
Nieuws met een knipoog: ronald-dolleman.blogspot.nl
Nieuwsprimeur: nieuwsprimeur.wordpress.com
NIEUWSPUBLIEK.NL: nieuwspubliek.nl
Nieuwstrend.nu: nieuwstrend.nu
Nooit.nl - Real news and journalism: nooit.nl
Not100: not100.nl
Niburu: niburu.co (zie HoaxWiki)
Ongelooflijke Verhalen: smullen-maar.nl
Opmerkelijk: Opmerkelijkvandaag.com
Parra: parra.nu
Pauwnieuws: pauwnieuws.nl
Prankster: prankster.nl
Relatiespectrum/SPECTRUM: relatiespectrum.nl
Revolutionair Online: revolutionaironline.com
RT Dutch: rtdutch.net
SDB: stopdebankiers.com
Show Magazine: showmag.nl
Slecht Nieuws Uit Zweden: rommelig.com
Smakelijk: smakelijk.co
Snuggerd: snuggerd.nl
SocialMedia Dagblad: socialmedia-dagblad.nl
Stichting Vaccinvrij: stichtingvaccinvrij.nl
Stop World Control: stopworldcontrol.com
Stralingsleed: stralingsleed.nl
Telegram NL: telegramnl.eu
Thepostonline: tpo.nl
Time 2 Wake Up: time2wakeup.me
Tips & Weetjes: tipsenweetjes.nl
Tis Wat: tis-wat.nl
Transitieweb: transitieweb.nl
TrendBuzz: trendbuzz.nl
Trendingvideo's: trendingvideos.nl
Trend Journaal: trendjournaal.nl
Trendnieuws: trendnieuws.nl (zie HoaxWiki)
Trendnova: trendnova.nl (zie HoaxWiki)
Trends & Tips: trendsentips.nl
Trendviraal: trendviraal.nl
Trendy Filmpjes: trendy-filmpjes.nl
't Scheldt Vlaamse satire:tscheldt.be
Uitgelicht: uitgelicht.nu
United-Lightworkers: united-lightworkers.be (zie HoaxWiki)
Vaccinatieraad: vaccinatieraad.nl
Viraal Nu: viraal.nu
Viraalpunt: viraalpunt.nl
Viraaltjes viraaltjes.nl
Viraal Vandaag: viraal.video
Viralfy: viralfly.nl
Viral Mundo: viralmundo.nl (zie HoaxWiki)
Viralnext: viralnext.nl (zie HoaxWiki)
Viral Online: viralonline.nl
Virals online: viralsonline.nl
Viraltje: Viraltje.net
Viraltje: viraltje.nl
Viraltrend: viraltrend.nl (zie HoaxWiki)
Viruswaarheid: viruswaarheid.nl
Vrouwen Dingen: vrouwendingen.com
WAAR OF NIET WAAR?: brandhaard.com
Wakkeren: wakkeren.nl
Want to Know: wanttoknow.nl / wanttoknow.be (zie HoaxWiki)
Welingelichte Kringen: welingelichtekringen.nl
Wij Worden Wakker: wijwordenwakker.org
Wikifood.nl: wikifood.nl
World Unity: worldunity.me (zie HoaxWiki)
WTF BRO: wtfbro.nl
Xander Nieuws: xandernieuws.net (zie HoaxWiki)
Zaplog: zaplog.nl
Zelfzorg Covid19: zelfzorgcovid19.nl
Zonnewind: zonnewind.be